Bursa Su Kaçakları , Su Tesisat kaçakları, su tesisatı, Su sızıntıları ,Su arıza,tesisat arıza, Gider Açma ,Lavabo Açma ,Tıkanıklık Açma ,Lağım Açma, Tuvalet Açma irtibat tel : 0535 467 17 21
         İrtibat Telefon : 0535 467 17 21
Lavoba ,Banyo ,Tuvalet Kanal gibi Tıkanıklılara SON ! Su kaçaklarını ,Su tesisat kaçaklarını ,Gider tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden tadilatını yapıyoruz.
* Evinizdeki
* İş Yerinizdeki
* Kombi Tesisatınızdaki
* Yüzme Havuzunuzdaki
* Bahçe Tesisatınızdaki

TÜM GİZLİ SU KAÇAKLARI YÜZDE YÜZ BULUNUR.
HER TÜRLÜ TADİLATI VE TAMİRİ İTİNA İLE YAPILIR.

İRTİBAT TELEFON : 0535 467 17 21
Evinizdeki, iş yerinizdeki her türlü tesisatta su kaçakları ve tıkanıklıkları ileri teknoloji ürünü kameralı cihazlar veya dinleme dedektörleri ile noktasal olarak tespit edilir. Bu sayede kırıp dökmeye gerek kalmadan su kaçağı tespit edebiliyor, ev yada işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları açabiliyoruz.
Su Tesisatı Kaçak Tespiti
Su tesisatlarındaki kaçaklar hem sizi hem de komşuları oldukça rahatsız edebilmektedir. Su tesisatı günümüzde her evde ihtiyaç olan ve birçok kişinin de oldukça sıkıntı çektiği konular arasında yer alabilmektedir. Bu tür konularda ise günümüzde oldukça özel ve kaliteli boru sistemleri kullanılarak oldukça uzun ömürlü su borular sayesinde su kaçağı ya da sızması gibi konularında önüne geçilmek mümkün olabilmektedir. Bunlardan hariç olarak ise genellik ile eski yapılarda ve yıllardır aynı tesisatı kullanan ev sahipleri ise zaman içersinde boruların farklı sebeplerden dolayı çatlaması ya da deforme olması sebebiyle bu tür konularda sıkıntı çekebilmektedirler.
Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?
Su kaçağı, yapıların tesisatlarından doğan sorunlardan biridir. Bunların çözümü için önce sorunun kaynak noktasının bulunması gerekir. Su kaçağı sadece bulunduğu noktaya zarar vermez. Tavandaki su sızıntıları önlem alınmadığı taktirde, binaların yapılarında çürütme yapabilmektedir. Bu sebeple gördüğünüz su sızıntılarını hafife almayıp, sorunu hemen çözdürmenizde fayda vardır. Su kaçağı tespitleri artık eskisi gibi duvarlarınıza zarar vermeden halledilir. Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. Uzman cihazlar sayesinde yapınızın su kaçağı sorununu duvarlarınızı kırmadan dökmeden yapmamız mümkündür.
Tesisatta Su Kaçağı
Tesisatta su kaçağı günümüzde birçok kişinin de şikâyet ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Aynı durum ise sizin başınıza da geldiğinde evin farklı bölgesinde sızmalar su kaçağının başladığı bölgenin orası olduğunun da habercisi olmayabilir.Sizlerde evinizde ya da iş yerinizde bir su kaçağı ile karşılaştığınızda ise fayanslarınızı ve duvarlarınızı deldirmeden, duvarlarınızı parçalatmadan onarımını yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken 0535 467 17 21 Arayarak Bize ulaşmak.
       
Neler mi Yapabiliyoruz ?  
Su kaçaklarını su sızıntılarını nokta tespiti yapıp minimum hasar ile tamirat yapıyoruz;
WC, mutfak ve banyo tıkanıklıklarını açıyoruz;
Atık su tıkanıklıklarını binanıza zarar vermeden açıyoruz;
Kanal ve atık su giderlerini Basınçlı makinalar ile kırmadan açıyoruz
Kombi , Kalorifer tesisatındaki eksiltmeleri noktasal tespit edip onarıyoruz;
Atık su tıkanıklıklarını noktasal tespit edip onarıyoruz;
Temiz su ve atık su sızıntılarını nokta tespiti yapıp onarıyoruz
Bursa su kaçakları
Bursa su kaçakları
Su kaçağı
Su Tesisatı
Gider Tıkanıklıklığı
Lağım açma
Osmangazi Su Kaçağı
Nilüfer Su Kaçağı
Yıldırım Su Kaçağı
Gemlik Su Kaçağı
Gürsu Su Kaçağı
Kestel Su Kaçağı
Harmancık Su Kaçağı
İnegöl Su Kaçağı
İznik Su Kaçağı
Keles Su Kaçağı
Karacabey Su Kaçağı
Mudanya Su Kaçağı
Mustafa Kemal Paşa Su Kaçağı
Sıhhi Tesisat
Su kaçağı tespiti
Su Tesisat ustası
Su Tesisatı Kaçağı
Su sızıntı kaçak tespiti

,Bursa su tesisatı,su kacakları,su arıza,tesisat arıza, Gider Açma ,Lavabo Açma ,Tıkanıklık Açma ,Lağım Açma, Tuvalet Açma,Büyükorhan Su Kaçağı,